Send oss en melding

Trenger du support?

Har du allerede en sykkel du trenger konkret bistand med anbefaler vi deg å benytte vår support funksjon da vi får mer informasjon og kan derfor raskere hjelpe deg.

Våre butikker og utsalgssteder

Boxbike Oslo

Boxbike Halden

Boxbike Inspira

Boxbike Horten

Boxbike Stavanger

Boxbike Stavanger

Boxbike Bergen

Boxbike Porsgrunn

Boxbike Sandvika

Boxbike Trondheim

Boxbike Hvaler - sommerbutikk

Privat

Bedrift

Offentlig

Verksted/Service

Boxbike Oslo

Boxbike Oslo

Bygdøy Alle 65
0265 Oslo
 
Epost: oslo@boxbike.no
Telefon: 24 02 22 11 (Tast 1)

Åpent tirsdag til lørdag 12.00 til 18.00

Boxbike Halden

Boxbike Halden

Svinesundsveien 319
1788 Halden
   
Epost: halden@boxbike.no
Telefon: 24 02 22 11 (Tast 2)

Åpent hverdager 08.30-16.00

Boxbike Hvaler

Boxbike Hvaler

Kalvehagen 1
1684 Vesterøy
 
Epost: post@boxbike.no
Telefon: 936 03 141 

Sommerbutikk, åpent tirsdag og torsdag 11.00-16.00 og lørdag 14.00-18.00

Boxbike Horten

Boxbike Horten

Storgata 15
3181 Horten
 
Epost: horten@boxbike.no
Telefon: 400 41 657

Boxbike Sarpsborg

Boxbike Sarpsborg

Inspiria

Bjørnstadveien 16
1712 Grålum
   
Epost: inspiria@boxbike.no
Telefon: 24 02 22 11 (Tast 3)

Boxbike Trondheim

Boxbike Trondheim

Scushi Elsykkel

Anders Estenstads vei 2
7046 Trondheim
  
Epost: trondheim@boxbike.no
Telefon: 941 05 440 

Boxbike Sandvika

Boxbike Sandvika

Scushi Elsykkel

Elias Smiths vei 29
1337 Sandvika
 
Epost: sandvika@boxbike.no
Telefon: 941 10 110

Boxbike Porsgrunn

Boxbike Porsgrunn

Scushi Elsykkel

Storgata 132
3915 Porsgrunn
  
Epost: porsrgunn@boxbike.no
Telefon: 941 01 100 

Boxbike Stavanger

Boxbike Stavanger

Sykkelcenteret

Solakrossen 11
4050 Sola
 
Epost: sola@boxbike.no
Telefon: 452 91 000 (Tast 1)

Boxbike Stavanger

Boxbike Stavanger

Sykkelcenteret

Randabergvn. 372
4070 Randaberg
  
Epost: randaberg@boxbike.no
Telefon: 452 91 000 (Tast 2)

Boxbike Bergen

Boxbike Bergen

Den grønne sykkel

Damsgårdsveien 52
5058 Bergen
  
Epost: bergen@boxbike.no
Telefon: 55 20 30 16 

Vi sender alle sykler ferdig montert gratis i hele Sør-Norge.
Frakttillegg Nord-Norge er på kr 1 200,- + mva. Fjern