Send oss en melding

Trenger du support?

Har du allerede en sykkel du trenger konkret bistand med anbefaler vi deg å benytte vår support funksjon da vi får mer informasjon og kan derfor raskere hjelpe deg.

Butikken i Bygdøy Allé må dessverre holde stengt på ubestemt tid grunnet en stor vannlekkasje i gården. Lokalet vil bli renovert og butikken åpner så snart den er klar igjen, trolig senest 1. juni. .

Våre butikker

Boxbike Oslo

Boxbike Halden

Boxbike Inspira

Boxbike Horten

Boxbike Stavanger

Boxbike Stavanger

Boxbike Bergen

Boxbike Porsgrunn

Boxbike Sandvika

Boxbike Trondheim

Boxbike Hvaler - sommerbutikk

Privat

Bedrift

Offentlig

Verksted/Service

Boxbike Oslo

Boxbike Oslo

Bygdøy Alle 65
0265 Oslo
 
Epost: oslo@boxbike.no
Telefon: 24 02 22 11 (Tast 1)

Boxbike Halden

Boxbike Halden

Svinesundsveien 319
1788 Halden
   
Epost: halden@boxbike.no
Telefon: 24 02 22 11 (Tast 2)

Boxbike Hvaler

Boxbike Hvaler

Kalvehagen 1
1684 Vesterøy
 
Epost: post@boxbike.no
Telefon: 936 03 141 

(sommerbutikk, åpner 24. mai)

Boxbike Horten

Boxbike Horten

Storgata 15
3181 Horten
 
Epost: horten@boxbike.no
Telefon: 400 41 657

Boxbike Sarpsborg

Boxbike Sarpsborg

Inspiria

Bjørnstadveien 16
1712 Grålum
   
Epost: inspiria@boxbike.no
Telefon: 24 02 22 11 (Tast 3)

Boxbike Trondheim

Boxbike Trondheim

Scushi Elsykkel

Anders Estenstads vei 2
7046 Trondheim
  
Epost: trondheim@boxbike.no
Telefon: 941 05 440 

Boxbike Sandvika

Boxbike Sandvika

Scushi Elsykkel

Elias Smiths vei 29
1337 Sandvika
 
Epost: sandvika@boxbike.no
Telefon: 941 10 110

Boxbike Porsgrunn

Boxbike Porsgrunn

Scushi Elsykkel

Storgata 132
3915 Porsgrunn
  
Epost: porsrgunn@boxbike.no
Telefon: 941 01 100 

Boxbike Stavanger

Boxbike Stavanger

Sykkelcenteret

Solakrossen 11
4050 Sola
 
Epost: sola@boxbike.no
Telefon: 452 91 000 (Tast 1)

Boxbike Stavanger

Boxbike Stavanger

Sykkelcenteret

Randabergvn. 372
4070 Randaberg
  
Epost: randaberg@boxbike.no
Telefon: 452 91 000 (Tast 2)

Boxbike Bergen

Boxbike Bergen

Den grønne sykkel

Damsgårdsveien 52
5058 Bergen
  
Epost: bergen@boxbike.no
Telefon: 55 20 30 16